Architettura Sonora

Ses tasarımı ve mimarisinde bir öncü olan Architettura Sonora, çok çeşitli sürükleyici hoparlörler sunar; akustik deneyimleri mükemmel bir form ve fonksiyon füzyonu yoluyla doğadan esinlenerek yeniler. 
Her biri, yetenekli zanaatkarlar tarafından bireysel ve titizlikle üretilerek, yenilikçi ve etkileyici tasarımla birlikte gelişmiş sunan eşsiz bir ses sanat parçasıdır.

Ses ve Doğa 
AS arketipik formlarının sadeliği, duyuları farklı şekillerde harekete geçirerek ve sonsuz tasarım fırsatları yaratarak çok çeşitli malzeme ve kaplamalar yoluyla sonsuz olasılıklar bulur. 

AS hoparlörlerinde önemlilik, dokunsal bir ses ve mekan deneyimiyle ilgili duygusal alanı geniş ölçüde kapsayacak şekilde basit fiziksel madde gerçeğinin ötesine uzanır.

Her Architettura Sonora Hoparlörü benzersizdir. Doğal malzemeleri topraktan çıkarıyoruz, bu sebeple eşleşen parçaları bulmak imkansızdır.

Hoparlörlerimiz için kullandığımız taş, beton veya pişmiş toprak türleri, elementlerimizin yaydığı sesin önemli bir parçasıdır. Mermer, Beton, Pişmiş Toprak, Granit vb. Ses için mükemmel araçlardır ve malzemeye bağlı olarak değişen farklı efektler ve duyumlar vermektedir.Tanıtım videosunu oynatmak için tıklayınız.